Bharat Darshan

Bharath Darshan Hangi Ülkenin Markası?

Mistik ve modern kokuları harmanlayan Bharath Darshan çevre dostu bir markadır. Ürünlerinde temizliğe ve kaliteye oldukça önem vermektedir. Uzun yıllardan beri var olan bir marka olduğundan dolayı müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Hindistan’da kurulduğu günden bu yana kazandığı güven sayesinde dünya genelinde ünü mevcuttur.

Bharath Darshan Nerede Üretiliyor?

Geleneksel üretim aşamalarından geçen Bharath Darshan yalnızca Hindistan’da üretilmektedir. Tütsü tarifleri oldukça kıymetli olduğundan dolayı bilen kişi sayısı oldukça azdır. Hem üretim maliyetlerinin düşük olması hem de Bharath Darshan kalitesinin korunması açısından başka bir ülkede üretilmemektedir.

Nitelikli tütsü markası olarak kabul edilen Bharath Darshan’ın üretimi Asoka tarafından yapılır. Doğal özelliklere sahip olması ve özgün koku çeşitlerinden dolayı Asoka dışında herhangi bir markada Bharath Darshan çeşitleri bulunmaz. Herkese uygun tütsü türlerine sahip olduğu için çok satan tütsü listelerinde başı çekmektedir.

Bharath Darshan Nasıl Üretiliyor?

Bharath Darshan’ın üretim aşaması oldukça ince iş istemektedir. Bu nedenle yalnızca işinin ehli olan deneyimli kimselerle çalışmalar yapılmaktadır. Zaman zaman işi öğrenmesi adına yeni çalışanlar alınarak Bharath Darshan kalitesi öğretilmektedir. Tüm bu süreç zarfındaysa birlik ve beraberliğin ön planda tutulduğu bir çalışma ortamı oluşturulur.

Çeşitli bitki özlerinin kullanılmasıyla elde edilen Bharath Darshan tütsüleri tamamen doğaldır. İçerisinde yalnızca organik maddeler bulunduğu için herhangi bir kimyasaldan söz etmek mümkün değildir. Kötü kokuların veya negatif enerjilerin uzaklaşmasına yardımcı olduğundan dolayı insanlara da faydası bulunmaktadır.

Solunum yolu ve deriyle bire bir temas içinde olan Bharath Darshan ürünleri çeşitli deneylerden geçirilerek satışa sunulur. Bu deneylerde hayvanlara veya çevreye zarar verilecek işlemler yer almaz. Kır bitkilerinden, topraktan, ağaçtan veya çiçeklerden alınan özlerin harmanlanmasıyla oluşan kokuların zararsız olduğunu gösteren rapora göre satış işlemleri başlatılır.

Bharath Darshan doğallığa ve insan sağlığına çok fazla önem verdiği için üretimi yalnızca insan eliyle yaptırır. Bu nedenle tamamen doğal tütsüler elde edebilmek mümkün olur. Paketleme kısmında tütsünün özelliklerini ve kokusunu kaybetmemesi için hıza ihtiyaç vardır. Bu nedenle insan eli değmeden hızlı ve hijyenik şekilde paketlemeler yapılarak ürünler hazır hale getirilir.

Bharath Darshan Hangi Ürünleri Var?

Yalnızca tütsüleri bulunan Bharath Darshan’ın ürün ve koku skalası oldukça geniştir. Gerçekçi kokuları sayesinde sakinleştirici bir etkisi vardır. Kişiyi stresten uzaklaştırması adına aromalı stick tütsülerinden yardım alınabilir. Ayrıca çeşitli esanslardan oluşan tütsüler sayesinde yakıldığı ortamın kötü enerjilerinden arındırılması mümkündür.

Vanilya, gül, sandal ağacı, orkide ve misk gibi klasik kokular Bharath Darshan tütsülerinde yer almaktadır. Bharath Darshan’ı ünlü yapansa kendine has karışımlarıdır. Nag Champa, Opium Afyon, Frank Açık Söz, Cinnamon Tarçın, Müşteri Çağrısı, Sandal Yoga gibi özel esans karışımları bulunur. Dinlenmek, yoga yapmak, masaj yaptırmak veya ritüel ve meditasyonlarda kullanmak üzere tercih edilebilecek çeşitleri mevcuttur.

Bharath Darshan’a özel olan tütsülerden bazıları karışık aromalar halinde satılabilir. Genellikle içinde pek çok kokuyu birden bulunduran tütsüler Bharath Darshan ile tanışma amaçlı olarak kullanılır. Ayrıca sürekli aynı kokulardan sıkılan kimseler için her seferinde farklı kokular almak oldukça eğlenceli bir ortam oluşturabilir.

Filtreleri Göster